KorterMaarKrachtig bestaat 12,5 jaar! Als vrijwilliger van onze vereniging nodigen we je daarom graag uit als onze gast voor vrijdag 27 maart 2026, de eerste dag van de Nederlandse Prothesedagen. We hopen dat je erbij bent!

Geef je aanwezigheid door voor 11 maart 2026

Met hartelijke groeten,

Het bestuur van KorterMaarKrachtig

De Nederlandse Prothesedagen

In 2026 bundelen KorterMaarKrachtig, ISPO Nederland, WAP en WAP-A van de Nederlandse Vereniging van Revalidatieartsen en de ProtheseAcademie hun krachten voor één gezamenlijk congres: de eerste Nederlandse Prothesedagen. Een uniek moment waar zorgprofessionals, onderzoekers, studenten én prothesegebruikers samenkomen.

  • Ochtendprogramma: in de ochtend staan onze vrijwilligers centraal in de sessie Samen sterker: Hoe professionals en prothesegebruiker samen kunnen werken voor resultaat dat ertoe doet.
  • Middagprogramma: in de middag is er in de 1e ronde een parallelsessie met de gebruikers van de ProtheseAcademie, studenten geneeskunde en de huidige revalidatieartsen. Daarna volgt er een besloten sessie in de Friendshop Foyer voor alle vrijwilligers van KMK waarin je met elkaar en het bestuur in gesprek gaat om kennis te maken en gedachten uit te wisselen. 

Bekijk hier het programma van 27 maart 2026 met informatie over de ochtend- en middagsessie voor vrijwilligers

Diner

We vinden het erg fijn als je aansluit bij het diner in Hotel Van der Valk in Lelystad na afloop van het programma. De avond duurt van 19.00 tot ongeveer 21.30 uur. 

Kosten

Als gast van KorterMaarKrachtig zijn er voor deelname aan het programma en het diner op vrijdag 27 maart 2026 geen kosten verbonden.

Graag aan- of afmelden via het formulier

We horen graag of je erbij bent, zodat we hier rekening mee kunnen houden in de organisatie. Vul daarom het formulier in. Je kunt hierop ook aangeven of je in de avond ook aanschuift bij het diner.

Meld je apart aan voor de ledendag op 28 maart

Zaterdag is de tweede dag van de Nederlandse Prothesedagen met opnieuw een mooi programma. Hiervoor nodigen we onder meer onze leden en hun familie uit. Voor deze dag moet je je apart aanmelden via deze pagina op onze website. Deelname aan deze dag is voor leden en hun familie 10 euro p.p.

Meld je hier aan voor onze ledendag op 28 maart 2026

Aanwezigheid Nederlandse Prothesedagen

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Geef op dit formulier aan of je als gast van KMK aanwezig bent op vrijdag 27 maart 2026, de 1e dag van de Nederlandse Prothesedagen.

Je gegevens

Aanwezigheid 1e dag Nederlandse Prothesedagen

Ben je aanwezig op 27 maart 2026?(Vereist)

Keuze parallelsessies in middag

Middag: 1e ronde parallelsessies(Vereist)
In de 2e ronde neem je deel aan de besloten sessie voor alle vrijwilligers van KMK waarin je met elkaar en het bestuur in gesprek gaat om kennis te maken en gedachten uit te wisselen. Aanmelden is niet nodig.

Aanwezigheid diner (Van der Valk in Lelystad)

Neem je deel aan het diner?(Vereist)

De Nederlandse Prothesedagen worden georganiseerd door:

KorterMaarKrachtig