Contactgegevens

Hieronder vind u hoe u ons kunt bereiken:

 

Algemene contact adresgegevens:

Postadres:   p/a Postbus 1242  3500BE Utrecht
Email: secretaris@kortermaarkrachtig.com
Website: www.kortermaarkrachtig.com
Forum: forum.kortermaarkrachtig.nl
Bank: Nl 37 ABNA 043 368 1365

 

Bestuur:

Voorzitter: Dirk Ruitenbeek
voorzitter@kortermaarkrachtig.com

Penningmeester: Stefano Vogt
penningmeester@kortermaarkrachtig.com

Secretaris: Henk van der Pol
secretaris@kortermaarkrachtig.com

Alg. bestuurslid

Sepholine Lohman
bestuurslid1@kortermaarkrachtig.com

Nadine Donders
bestuurslid2@kortermaarkrachtig.com

Hoofdredactie

Caroline van den Kommer
redactie@kortermaarkrachtig.com

Web coördinatie

Lorenzo Rek
beheer@kortermaarkrachtig.com

Advertentiebeheer

Dirk Ruitenbeek
adverteren@kortermaarkrachtig.com

Ledenadministratie

Marianne
leden@kortermaarkrachtig.com

Coördinatie ervaringsdeskundigen

(vacant)

ervaring@kortermaarkrachtig.com

Regio coördinatie contact

Regio Noord (Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel)
(vacant)
rcnoord@kortermaarkrachtig.com
Tel

Regio Oost (Gelderland, Utrecht, Flevoland)
Ronald Gerrits
rcoost@kortermaarkrachtig.com
Tel 06 506 963 69

Regio West (Zuid-Holland, Noord-Holland)
Ineke Hoogwerf
rcwest@kortermaarkrachtig.com
Tel  018 661 7687

Regio Zuid (noord Brabant, Limburg, Zeeland)
Dennis Kamp
Rczuid@kortermaarkrachtig.com
Tel 06-24531205