Contactgegevens

HomeContactgegevens

Hieronder vind u hoe u ons kunt bereiken:

 

Algemene contact adresgegevens:

Postadres:   p/a Postbus 1242  3500BE Utrecht
Email: secretaris@kortermaarkrachtig.com
Website: www.kortermaarkrachtig.com
Forum: www.kortermaarkrachtig.com/forum
Bank: Nl 37 ABNA 043 368 1365

 

Bestuur:
Voorzitter: Dirk Ruitenbeek
voorzitter@kortermaarkrachtig.com
Penningmeester: Martin Jak
penningmeester@kortermaarkrachtig.com
Secretaris: Henk van der Pol
secretaris@kortermaarkrachtig.com

Alg. bestuurslid
Sepholine Lohman
bestuurslid1@kortermaarkrachtig.com
Nadine Donders
bestuurslid2@kortermaarkrachtig.com
ICT: Jan Vytopil
bestuurslid3@kortermaarkrachtig.com
Webredacteur: Siebe Doop

Web coördinatie
beheer@kortermaarkrachtig.com

Ledenblad hoofdredactie
Caroline van den Kommer
redactie@koNrtermaarkrachtig.com

Advertentiebeheer
Dirk Ruitenbeek
adverteren@kortermaarkrachtig.com

Ledenadministratie: Marianne
leden@kortermaarkrachtig.com

Coördinatie ervaringsdeskundigen: (vacant)
ervaring@kortermaarkrachtig.com

Regio coördinatie contact
Regio Noord (Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel): (vacant)
rcnoord@kortermaarkrachtig.com
Tel
Regio Oost (Gelderland, Utrecht, Flevoland):
Ronald Gerrits
rcoost@kortermaarkrachtig.com
Tel 06 506 963 69
Regio West (Zuid-Holland, Noord-Holland):
Ineke Hoogwerf
rcwest@kortermaarkrachtig.com
Tel  018 661 7687
Regio Zuid (noord Brabant, Limburg, Zeeland): Pieter Sweep
Rczuid@kortermaarkrachtig.com
Tel 0613206928